تبلیغات
ghazal-zakhar - قیمت اتو بخارگر

امروز:

قیمت اتو بخارگر

 تنظیم لباس بر روی محدوده کوچک میز اتو یکی از سختی های اتو کشیدن می باشد.
 همچنین لباسهایی مانند لباس های مهمانی، لباس های کار شده، لباس های پشمی، کت و شلوار و ... را نمی توان با اتوهای معمول اتو کرد.
 به جز مواردی که در بالا اشاره شد برخی فروشندگان پوشاک در مغازه های خود  با لباسهای نو که به دلیل چروک هایی که در هنگام حمل بر آنها ایجاد شده است جلوه خود را از دست داده اند مشکل دارند
برای رفع این مشکلات می توانید از اتوهای بخار ایستاده استفاده کنید . شما می توانید هرگونه لباس را بر روی استند اتو آویزان کنید و به راحتی با یک حرکت پا دستگاه را روشن کنید و بعد از گذشت 30 ثانیه و با حرکت نازل بخار بر روی لباس و با استفاده از متعلقات ویژه همراه دستگاه تمامی لباس ها را صاف و یکدست نمایید، شلوارها را خط اتو بیاندازید و یقه پیراهن ها را به فرم اولیه خود باز گردانید
بهترین بخارگر  فیلیپس است و این اتو از شدت بخار بسیار قدرتمندی برخوردار است که در 5 درجه قابل تنظیم است و مناسب برای استفاده بر روی هر نوع پارچه مانند سیلک و ابریشم می باشد.
 از دیگر مزیت های این دستگاه مخزن قابل شستشو و ضد رسوب آن می باشد. می توان با آب شیر مخزن را پر نمود و نیازی به آب جوشیده نمی باشد و در زمان اتمام آب مخزن، دستگاه بصورت اتوماتیک هشدار می دهد.
همچنین قیمت بخارگر فیلیپس بسیار مناسب می باشد و  دوعدد چرخ در زیر دستگاه تعبیه شده است که اگر کمی دستگاه را خم کنید به راحتی می توانید آن را جا به جا  کنید. همچنین تمامی متعلقات اتو کشی همچون برس، پد بارچه ای، ابزار خط اتو و پلیسه، پد کمکی یقه و دستکش ایمنی را می توان در محفظه تعبیه شده در خود دستگاه جای داد. این دستگاه مجهز به سیم جمع کن خودکار، صفحه نمایش و دکمه آماده به کار است و همچنین طول بلند سیم برق و شلنگ بخار، کار با این دستگاه را راحت می نماید. شایان ذکر است شرکت فیلیپس یک شرکت هلندی معتبر در زمینه تولید محصولات گوناگون از جمله لوازم خانگی می باشد بخصوص محصولات این شرکت در حوزه اتو و اقلام مربوطه از پرفروش ترین های بازار است. قیمت اتو مسافرتی فیلیپس هم نسبت به کیفیت آن مناسب است که می توانید در سایت خانه بازار قیمتهای به روز را چک نمایید .


نوشته شده در : دوشنبه 28 اسفند 1396  توسط : m-muzik m-muzik.    نظرات() .